autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Aizdevums jebkuram dzīves gadījumam

Liela daļa populāro aizdevumu ir naudas kredīti, kas tiek izsniegti aizņēmējam skaidrā naudā bankas kasē vai saņemti ar pārskaitījumu uz bankas kontu. Latvijas finanšu tirgū ir daudzi un dažādi kredīti, piemēram, kredīts pret auto ķīlu, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, kredīti mācībām, biznesam vai medicīnas izdevumiem. Bet visizplatītākais visu kredītu vidū ir patēriņa kredīts!

Kāpēc patēriņa kredīts joprojām ieņem līdera pozīcijas banku pakalpojumu tirgū?

Lai noskaidrotu, ar ko ir izdevīgs patēriņa kredīts, īsumā to raksturosim:

1. Tas ir aizdevums bez mērķa, kuru var iztērēt jebkurām vajadzībām (pabeigt remontu vai nopirkt sadzīves tehniku).
2. Patēriņa kredīts neprasa ķīlu, tāpēc jūs ne ar ko neriskējat.
3. Saņemt patēriņa kredītu iespējams jebkurā bankā, kredītorganizācijā un pat mikrofinanšu kompānijās.
4. Noformēt patēriņa kredītu var ikviens pilngadīgs Latvijas pilsonis.
5. Šādu aizdevumu summas nav pārāk lielas, tāpēc atgriezt kredītu iespējams ātri, burtiski dažu mēnešu laikā.
6. Patēriņa kredīts neuzliek aizņēmējam pienākumu sniegt ziņas par ienākumiem, nereti pat kredītvēsturei nav nozīme.

Patēriņa kredīts un komforta sajūta

Patēriņa kredīta procentu likmes ir vidējā līmenī starp kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu un ātro kredītu procentu likmēm. Bet, ja jums ir pozitīva vēsture un labi oficiālie ienākumi, jums tiks piedāvāti visizdevīgākie kreditēšanas nosacījumi.

Lai gūtu aptuvenu priekšstatu par procentu likmi un kredīta atgriešanu, kreditori, kas rūpējas par saviem klientiem, ieviesuši savās lapās kredītu online kalkulatorus. Saņemt pamata informāciju par naudas atgriešanu iespējams, ievadot nepieciešamos parametrus (aizdevuma summu un atmaksas periodu). Tālāk iekārta sniegs pilnu kredīta atmaksas aprēķinu, nereti pat ar nākamo maksājumu grafiku. Ar online kalkulatora palīdzību aprēķinu iespējams veikt burtiski dažu sekunžu laikā. Agrāk, lai to izdarītu, bija nepieciešams personīgi apmeklēt banku, tērēt savu laiku un iesniegt dokumentus.

Vienīgais nezināmais “X” aprēķinā būs procentu likme, jo kredīta kalkulators nenosaka lietotāja kredītreitingu. Precīzu procentu likmi varēs uzzināt tikai, kad kreditoram tiks iesniegta personīga informācija par pieteicēju.

Patēriņa kredīta saņemšana online

Reizē ar iespēju ātri aprēķināt aizdevuma atgriešanas nosacījumus, finanšu kompānijas saviem klientiem piedāvā vēl vienu jaunu iespēju – saņemt naudu, pat neapmeklējot kreditora biroju, lai parakstītu līgumu. Un šī opcija kļuvusi samērā noderīga karantīnas pasākumu ieviešanas laikā. Kredītlīguma parakstīšana var notikt ar kurjerdienesta palīdzību, piegādājot dokumentu tieši uz jūsu mājām vai, izmanojot jūsu elektronisko parakstu.

Patēriņa kredīta saņemšanas forma online režīmā neietekmē naudas summu, kuru jūs gribētu saņemt. Aizdevuma atmaksa notiek saskaņā ar atmaksas grafiku – noteikto ikmēneša maksājumu apmērā. Patēriņa kredītu vienmēr var nomaksāt pirms termiņa, par priekšlaicīgu parāda atgriešanu jums netiks aprēķinātas nekādas soda vai komisijas naudas, bet jūs varēsiet efektīvi ieekonomēt uz procentu likmes apmaksu.

Vai mēdz būt patēriņa kredīts bez procentu likmes?

Jā, mēdz! Var būt divu veida patēriņa kredīti bez procentu likmes:

1. Patēriņa kredīts iesācējiem – viens no kreditoru piedāvājumiem, kas palielina klientu uzticību. Šādi aizdevumi tiek izsniegti bez procentu likmes, bet tikai tiem aizņēmējiem, kas vērsušies pēc aizdevuma pirmo reizi. Naudas atgriešana notiek vienā maksājumā, bet atmaksas termiņš ir no vairākām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem. Ja naudas atgriešana līdz noteiktajam datumam netiek veikta, klientam tiks noteikta procentu likme un ikmēneša maksājuma summa.
2. Kredītkarte ar kredītlimitu kontā – tiek uzskatīts par patēriņa kredītu, ir atlaižu periods, kura laikā naudu uz kartes var atgriezt pilnīgi bez maksas. Atlaižu periodi parasti ir 50-60 dienas. Ja naudas atgriešana šajā laikā nenotiek, aizņēmējam tiek noteikts ikmēneša maksājums minimālās summas apmērā.

Kādas ir patēriņa kredīta un līzinga kopīgās iezīmes?

Naudas kreditēšanas jomā patēriņa kredīts ir vispieejamākā un ātrākā finansēšanas metode. Arī auto finansēšanā līzings tiek pozicionēta kā viena no vienkāršākajām auto iegādes metodēm. Abos gadījumos no aizņēmēja tiek prasītas minimālas rūpes, dokumenti un laiks.

Dažos gadījumos kredīts pret ķīlu var tikt pielīdzināts patēriņa kredītam. Rezultātā klients paliek gan ar automašīnu, gan ar naudu, kuru var iztērēt jebkuriem mērķiem.

Kā savākt vienkopos visus aizdevumu, auto līzingu piedāvājumus, lai atrastu visizdevīgāko? Lai iegūtu ne tikai izdevīgu, bet arī pieejamu aizdevumu piedāvājumu, racionālāk ir netērēt savu laiku, bet uzreiz vērsties pie portāla – palīga, kas nodos jūsu pieteikumu saviem finanšu partneriem un atradīs jums vispiemērotāko risinājumu. Kredītu Salīdzināšanas Platforma (https://ksplatforma.lv/) ir viena no šādām tīmekļa vietnēm. Aizpildot vienu pieteikumu, pēc 15 minūtēm jūs sāksiet saņemt kreditoru piedāvājumus, kas apstiprinājuši jūsu pieteikumu. Tas ir visizdevīgākais veids, lai nodrošinātos ar optimāliem nosacījumiem!

Publicitātes materiāls

Pievienot komentāru