autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Kā atrast visizdevīgāko aizdevumu?

Meklējot izdevīgus kredītu nosacījumus – https://lkcentrs.lv/visi-krediti/ , nedrīkst iztikt bez to salīdzināšanas. Aizņēmēju mērķi var būt dažādi, tāpēc katram uzdevumam paredzēts konkrēts aizdevums. Mēdz būt arī otrādi: vienam un tam pašam mērķim var izmantot dažādus finansējuma veidus, piemēram, nedārga auto iegādei var būt piemērots gan auto kredīts, gan auto līzings, pat patēriņa aizdevums. Kurš no kredītiem kļūs par optimālu risinājumu – tas būs skaidrs tikai pēc nosacījumu salīdzināšanas. Latvijā darbojas virkne banku un nebanku kredītkompānijas un tās visas piedāvā praktiski vienus un tos pašus finanšu produktus, bet ar dažādiem nosacījumiem.

Bankas un to nosacījumi

Kādi tieši būs banku kredīti aizņēmējiem, ir atkarīgs no pašas bankas virzības un reitinga. Radot jaunu finanšu projektu, kreditors uzreiz nosaka nosacījumus savam topošajam klientam:

  • Vecums – lai saņemtu pietiekamu naudas summu, klientam ir jābūt vismaz 21 gadu vecam.
  • Oficiāli ienākumi – nosacījums, kas nepieciešams lielu pirkumu finansēšanai (hipotēka vai auto kredīts). Bez pietiekama un pastāvīga ienākumu avota banka nevarēs piešķirt lielu naudas summu.
  • Kredītvēsture – svarīga, noformējot jebkuru kredītu. Ja vēlaties saņemt lielāku finansējumu, joprojām neatmaksātie kredīti var izrādīties iemesls atteikumam. Ja gaidāmā aizdevuma summa ir neliela, varat cerēt uz patēriņa kredītu, bet ar maksimālu procentu likmi.

Arī kredīta summu un atmaksas periodu kreditors nosaka atkarībā no klienta ienākumu līmeņa. Lai noteiktu šos parametrus, banka izmanto šādu nosacījumu: aizdevuma ikmēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 30% no jūsu ienākumiem. Tikai šajā gadījumā aizņēmējs varēs atmaksāt aizdevumu.

Individuālu nosacījumu aprēķins katram aizņēmējam

Pat ja kreditēšanas nosacījumi vienam un tam pašam aizdevuma veidam katrai bankai Latvijā ir vienādi, tad katram klientam kreditors noteikti piedāvās individuālu programmu. Banka pati nosaka aizņēmējam procentu likmi un atmaksas termiņu, nereti koriģē arī paša kredīta summu. Ja pieteicēja kredītreitings banku pilnībā apmierinās, tad dažus nosacījumus aizņēmējs varēs noteikt patstāvīgi (izņemot procentu likmi).

Kredītreitings – tas ir ikviena pilngadīga Latvijas iedzīvotāja reputācijas līmeņa rādītājs. Reitings veidojas no daudziem faktoriem (kredītvēsture, ienākumu līmenis, atbildības līmenis pret primārajām saistībām u.t.t.).

Kredītreitingam ir galvenā nozīme, nosakot kreditēšanas nosacījumus un, pirmkārt, no tā ir atkarīgs kredīta procentu likmes un summas apmērs. Izskatot pieteikumu, banka nosaka pieteicēja reitingu un atbilstoši tam nosaka procentu līmeni un maksimāli pieejamo kredīta summu.

Kāds salīdzināšanas veids ļauj atrast vislabāko kredītu?

Kreditēšanas nosacījumi dažādās programmās nereti šķiet līdzīgi, īpaši identiskas mēdz būt dažādu programmu summas. Ienākot populāru banku tīmekļa vietnēs, mums bieži piedāvā noformēt kādu no piedāvātajiem aizdevumiem, lai saņemtu vienu un to pašu naudas summu, piemēram: auto iegādei mēs varam aizņemties naudu ar patēriņa kredīta, auto kredīta vai auto līzinga palīdzību. Kas tieši mums būs piemērots, to mēs izlemsim paši. Šāda banku pieeja ir samērā ērta, bet ir arī vēl viens variants, kas jums patiks ne mazāk.

Jebkurā gadījumā, ne visi kreditori uz jūsu pieteikumu atbildēs apstiprinoši, tas samērā jūtami sašaurina jūsu iespēju loku. Bet, ja nu pastāv veids, kas ļauj jums izvēlēties jau no jums apstiprināto kredītu saraksta, jo tā ir daudz vieglāk piemeklēt kredītu piedāvājumu?

Tieši šādiem mērķiem tika izveidots kredītu noformēšanas serviss Latvijas Kredītu Centrs. Sadarbojoties ar daudziem kreditoriem, tas saņem visizdevīgākos piedāvājumus, kurus kreditors jau ir apstiprinājis. Turklāt, lai saņemtu visu informāciju, klientam ir jāizpilda tikai viens pieteikums. Platformas sortimentā ir kredīti jebkurai gaumei: sākot ar kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, beidzot ar patēriņa kredītu, tāpēc jebkurš finansiālais pieprasījums tiks apmierināts ļoti ātri. Visi kredīti, izņemot lielos (auto līzings, kredīts biznesam u.t.t.), tiek noformēti vienas dienas laikā. Nauda tiek ieskaitīta kontā dienas laikā pēc līguma parakstīšanas.

Un vēl viena priekšrocība darbā ar portālu Latvijas Kredītu Centrs – parakstīt līgumu iespējams mājās ar kurjerdienesta palīdzību vai elektronisko parakstu jebkurā jums ērtā vietā.

Kādi nosacījumi dažādiem kredītiem ir aktuāli šodien?

Katram kredīta veidam ir savas īpatnības, piemēram, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu atšķiras ar zemu procentu likmi, bet patēriņa aizdevumam nav nepieciešams iesniegt papildus informāciju. Bet tiem visiem ir aptuveni nosacījumi.

Ātrie kredīti:

1. Atmaksas periods – līdz 30 dienām.
2. Kredīta summa – 50-10 tūkstoši eiro.
3. Pirmajā reizē nav procentu likmes.
4. Pieejami ar sliktu kredītvēsturi un bez ienākumu apliecināšanas.

Piemeklējot piemērotus variantus, ir grūti novērtēt kādu programmu lielā papildus pakalpojumu skaita dēļ: apdrošināšana, novērtēšana, kredīta noformēšanas cena u.t.t.

Daudzi šādu pakalpojumu lietotāji bieži izmanto speciālu platformu palīdzību, kas ļauj nosūtīt pieteikumu vienlaicīgi daudzām kredītorganizācijām. Šīs platformas strādā online režīmā, tāpēc ir ļoti ērtas. Viena no tādām platformām – Latvijas Kredītu Centrs jau 15-20 minūšu laikā pēc jūsu pieteikuma saņemšanas piedāvās jums apstiprināto kredītu sarakstu jau ar jums individuāli izstrādātiem nosacījumiem.

Publicitātes materiāls

Pievienot komentāru